1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Blackhawks jsou na správné cestě

Všichni víme, že Chicago Blackhawks jsou velmi populární v celém světě, fanoušci rádi dívat se na ně na dvoře hezkého hry, které nosí Levné Dresy NHL, když je nejhezčí.

Pokud se vám líbí, nenechte si ujít jejich Dres Chicago Blackhawks. Jen dvě hry do pravidelné sezóny, někteří z vás se jistě vyšilovat asi 0-2-0 start, ale inspiroval, působivé představení v sobotu večer proti Nashvillu měla uklidnit nervy.

Je jisté, že vrcholem vítězství 5-3 nad Predators byl tovaryš útočník Richard Pánik vstřelil 3 góly za první hattrick kariéry. Tam byl mnohem víc líbí, i když, a spousta důvodů, které mají být podporovány, že Hawks jsou na správné cestě. Panik vzal puk na modrou čáru, a jeli k cíli 1-na-1 proti Nashville Matt Carle po něm. Panik udržuje kontrolu nad pukem, se točil, jel Carle do brankoviště a pokračoval zvednout hřbetem ruky střelu roztaženými-out brankář Marek Mazanec.

Kdyby se udržuje tento druh hrát nahoru, obrovská díra na horním řádku bude muset být vyplněna, což povede pouze k lepší hře od Jonathan Toews a mnoho dalších "W" s pro Blackhawks v této sezoně. Pokud si chcete koupit dárek, myslím, že Hokejové Dresy Pánské klubu bude perfektní dárek, věřím, že vaši přátelé budou milovat.