1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Blues získat ruský útočník Nail Jakupov ze Oilers

Edmonton Oilers vyměnil zklamáním bývalá první celkovou draftu Nail Jakupov do St. Louis Blues na vyhlídku a podmíněné draftu, týmy vyhlášených v pátek večer.

To znamená podruhé ve více než jen tři měsíce, že Oilers vyměnil bývalou první celkovou draftu. Dne 30. června, budou řešeny Taylor Hall, první celkový výběr v roce 2010 do New Jersey za obránce Adam Larsson. Návratnost pro Yakupov, první výběr v roce 2012, byla výrazně nižší a ukazuje, jak daleko jeho akcie klesla od té doby byl odveden.

Oilers obdrží Zach Pochiro a třetina kole draftu v roce 2017. To vyzvednout stane druhé kole draftu v roce 2018, pokud Yakupov skóre 15 nebo více gólů v průběhu nadcházející sezónu. Pochiro je centrem, který byl vypracován ve čtvrtém kole, celkově 112., v roce 2013. On je 22 let a hrál v ECHL v minulé sezóně. On nehrál v NHL.

Edmonton rovněž dokončuje smlouvy na jeden rok v hodnotě 3.100.000 $ s neomezený volný-agent obránce Kris Russell, řekl zdroj Lebrun. Russell zůstal na trhu po celé léto přesto, že je top-čtyři obránce.