1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Kanadské brankáři, jsou nyní třída Světového poháru

Jen před třemi nebo čtyřmi lety, populární příběh obalená tento hokejový blázen národ, který nějakým způsobem Kanada se přestala vyrábět dostatek brankářů na vysoké úrovni. Poté, co jeden pohled na tři maskovaní muži lockering vedle sebe v minulém týdnu v hlavním městě Kanady, že představa nyní zdá být tak hloupá.

V posledních dvou Vezina Trophy vítězů, Carey Price a Braden Holtby, a Corey Crawford, majitel dvou Stanley Cupu kroužky, tvoří úder 1-2-3 v cíli pro Kanadu, která pravděpodobně je krém turnaje World Cup - i když Team USA jistě může dělat argument, taky.

Ať už zdánlivé či skutečné obavy Canada měl v cíli před několika lety je nyní vzdálenou vzpomínkou. A to nepočítám kanadské gólmany, kteří nejsou tady. Martin Jones a Matt Murray každý vyrobený hluboko Stanley Cup běží s San Jose Sharks a Pittsburgh Penguins, respektive loni na jaře. Jake Allen přichází podél pro St. Louis Blues, Pittsburgh je Marc-Andre Fleury měl senzační 2015-16 období před problémy otřes nastával, Brian Elliott je stále podceňován, a Luongo stále kope kolem sebe.