1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Dynamo v CHL smetlo Wolfsburg, vyhrály i Vítkovice

Takhle by to šlo. Hokejová Liga mistrů ve středu přinesla další porci střetnutí, přičemž se hrálo také na dvou českých stadionech a k vidění byla dvě vítězství extraligových účastníků! Ridera díky fantastickému vstupu do zápasu slavila výhru 5:3 nad Krefeldem a Dynamo si vyšláplo na Wolfsburg, jemuž po výsledku 6:1 vrátilo tři dny starou prohru. Jak Vítkovice, tak Pardubice se tak udržely ve hře o postup do play off, v posledním kole však musejí fandit Seveřanům.

Vítkovice si v posledním střetnutí s chutí zastřílely, když partnerské Porubě uštědřily devítku, a střeleckou formu si přenesly také do Ligy mistrů, v níž čekaly 121 minut na gól! Ostravané, kteří krátce před startem klíčové partie s Krefeldem představili nového sponzora, název i logo, vlétli do boje jako uragán.

 Poprvé slavili už po sedmdesáti sekundách a v čase 9:36 vedli o tři branky. Tučňáci sice snížili na rozdíl jediné trefy, ale Petrův tým si už vítězství nenechal vzít. V tabulce se tak posunul o bod před svého soupeře a je blízko play off. V sobotu musí fandit Kärpätu.