1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Přípravný zápas Česko – Rusko před Světovým pohárem

Už tuto sobotu sehraje česká hokejová reprezentace v Praze první ostrý přípravný zápas na nadcházející Světový pohár 2016. Vy si tento zápas můžete vyzkoušet ve virtuální podobě ve hře NHL 17,

Souboje s ruským reprezentačním výběrem mají pro českého hokejového fanouška vždy pikantní příchuť, ať už se jedná o přátelský duel nebo mistrovský zápas na světové úrovni. Tuto sobotu sehraje český národní tým první přípravný zápas s ruskou sbornou v pražské O2 aréně, v němž si otestuje své síly před odletem do Kanady na Světový pohár v ledním hokeji 2016.

Vy si tento atraktivní zápas obou celků, složených z největších hvězd, můžete zahrát sami virtuálně v pohodlí svého domova už od 8. září, kdy bude hra NHL 17 dostupná v plné verzi ke stažení pro předplatitele programu EA Access konzoli Xbox One. V jeho rámci lze hru hrát až deset hodin bez jakéhokoli omezení s tím, že se vám dosažený postup zachová, pokud se rozhodnete NHL 17 zakoupit.

Máte na to, abyste vždy sebevědomé a technicky a rychlostně skvěle vybavené Rusy porazili? Jak poskládáte soupisku českého týmu? V NHL 17 se koučem na lavičce stáváte vy a s ovladačem v ruce patří ledová plocha jen vám.