1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Hudler je dohodnutý s Dallasem

Český hokejový útočník Jiří Hudler už dříve prohlašoval, že půjde klidně s platem dolů, pokud si najde v před začátkem nové sezóny nové angažmá v zámořské NHL. Hudler nakonec i díky tomu dostal angažmá v Dallasu Stars, i když to bylo pro všechny překvapení a podle dostupných mu nová roční smlouva vynese 2 miliony dolarů.

V současnosti ale došlo pouze k slovní dohodě mezi Hudlerem a vedením Dallasu, protože si nejdříve chce klub vyzkoušet jeho formu během přípravného kempu. Dvaatřicetiletý zkušený útočník hrál v loňské sezóně v dresu Calgary, ale oproti sezóně 2014/2015 jeho produktivita hodně klesla, a proto se během sezóny dohodl na přestupu s Floridou Panthers. Hudler během loňské sezóny včetně play-off nasbíral 47 kanadský bodů díky 16 gólů, a 31 asistencím v 78 odehraných zápasech.

Nakonec po sezóně v týmu Panthers skončil a stal se volným hráčem, ale na přestupovém trhu patřil mezi nejžádanější. Momentálně si můžete vsadit na celkového vítěze nového ročníku zámořské NHL. Kurz na vítězství Dallasu je 11.00, zatímco kurz na Floridu je 16.00. Nezapomeňte, že všechny nabízené sázky včetně Live sázek můžete najít i na svém mobilním telefonu nebo tabletu se službou bet365 Na cestách. Platí Podmínky.