1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Gólostroj Kubalík řídil vítězný debut v CHL

Ovšem v přípravě na nadcházející sezonu je to ten starý známý střelec, který v základní části uplynulé sezony naháněl strach všem brankářům. V šesti zápasech, které zatím Škodovka před novým ročníkem odehrála, se Kubalík zapsal mezi střelce celkem osmkrát! Naposledy dvěma trefami a jednou asistenci řídil výhru nad norským Stavangerem v plzeňské premiéře v Lize mistrů.

Dva góly proti Jekatěrinburgu a v prvním přípravném utkání s Chomutovem, po gólu v druhém měření sil s Piráty a proti Klatovům. Jen Litvínovu v přípravě Kubalík nedal branku. Svou střeleckou formu potvrdil i v sobotu na ledě norského Stavangeru, kde si Plzeň odbyla premiéru v Lize mistrů. Dal dva góly a moc mu nechybělo k hattricku.

O Kubalíka byl po konci minulé sezony za hranicemi velký zájem. Aby taky ne, když byl ve dvaceti letech nejlepším kanonýrem extraligy. Trenér Michal Straka před oporou svého celku smekl a podle svých slov by Kubalíkovi ve štěstí nebránil.

Čerstvě jednadvacetiletému hokejistovi jistě vyhovuje, že si ve formaci nemusí zvykat na nikoho nového. V dresu Škody dál pálí po boku Indráka s Kracíkem a ví, že jim to před startem nové extraligové sezony klape náramně.