1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Pardubice už trénují na ledě. Čeká je derby s Hradcem

 

ynamo se sešlo v takřka kompletním složení. Dočasně chybí jen kanadský útočník Justin Hodgman ze švédského Örebro, který je momentálně zraněný. Ofenzivní posila dorazí až začátkem srpna a ze všeho nejdříve ji bude čekat lékařská prohlídka. Až její výsledek určí Hodgmanův další program.

V týmu jsou hned čtyři zámořští hráči. Kromě brankáře Maxwella, jenž přišel již před minulou sezonou, a zraněného Hodgmana také bek Nicholas Schaus z Innsbrucku a forvard Alexandre Mallet (Kalamazoo Wings/ECHL).

Z hostování v Mladé Boleslavi se vrátil brankář Martin Růžička, novou tváří mezi beky je Josef Zajíc, který přišel na hostování z Kladna, útok mají oživit Michal Bárta s Tomášem Klimentou (oba Mladá Boleslav) a také forvard s bohatými reprezentačními zkušenostmi Petr Hubáček. Mistr světa z roku 2010 působil posledních pět sezon ve Finsku v Jyväskylä.

Pardubičtí absolvují v přípravném období jen osm utkání, z nichž charakter čistě přátelského souboje bude mít pouze duel s německým Mannheimem 11. srpna ve Vrchlabí. Před ním čeká Dynamo silně obsazený Mountfield Cup v Hradci Králové, poté Liga mistrů.