1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Hokejisté Hradce vyjedou v pondělí na led

Do pondělní tréninkové jednotky na ledě čeká Východočechy ještě zahřívací příprava na suchu pod dohledem kondičního trenéra Mariána Vody, aby následně vstupovali na led v co možná nejlepším rozpoložení.

Dnes mezi 28 hráči nechyběl útočník Džerinš. Andris dorazil do Hradce v úterý, hned druhý den absolvoval s týmem trénink. Jsme rádi, že je tady s námi vlastně od začátku, pochvaloval si Kudrna. Z aktuální soupisky absentovali naopak beci Jindřich Barák, Peter Frühauf a útočník Adam Courchaine. Jindra je lehce nemocný, v pondělí by ale měl být. Adam má smlouvu až od 1. srpna a Peter si stále shání nové angažmá stejně jako Karel Pilař.

Kádr již po minulé sezoně opustili brankáři Tomáš Král a Adam Svoboda, bek Jiří Vašíček a útočníci Antonín Honejsek, Brian Ihnacak a Lukáš Vantuch. V přípravě čeká Sýkorův tým celkem devět přípravných duelů, tři z toho v rámci skvěle obsazeného Mountfield Cupu. V mužstvu se v období přípravných klání protočí postupně všichni hráči a bude docházet k rotaci a zužování kádru tak, aby vykrystalizoval pro start extraligy 9. září.