1 Followers
lednihokej

Nosit hokejové dresy sledovali nadšení ze hry

Populární hokejový dres

Majitel Montrealu: Odchod Subbana je výborný tah, budeme mít lepší tým

 

Ten přestup zachvěl celou NHL a v letním období ho zatím žádný jiný nepřebil. I proto ještě po čtrnácti dnech rezonuje celým Montrealem, městem, které je posedlé hokejem. Část tamních fanoušků doteď neskousla, že se Canadiens dobrovolně vzdali služeb obránce P. K. Subbana.

Černošský bek, který si přízeň lidí získal například nadmíru štědrým sponzorským darem pro montrealskou nemocnici, které věnoval 10 milionů dolarů, byl odejit do Nashvillu. V quebecké metropoli totiž zatoužili po změně a především po jiném slavném zadákovi Shea Weberovi.

Ani to však část fanoušků neobměkčilo, a tak se k neobvyklé transakci musel zpětně vrátit i majitel klubu Geoff Molson, jenž se v prvním veřejném vystoupení otevřeně zastal generálního manažera Marka Bergevina. Právě v jeho hlavě se totiž zrodil nápad hvězdné výměny.

„P.K. je samozřejmě, jak všichni víme, excelentní hokejista. Mark však zároveň pracuje na tom, aby byl náš tým lepší a má ode mě stoprocentní podporu. Věřím mu a myslím, že tenhle přestup časem ocení i fanoušci,“ prohlásil, byť on sám zlobu příznivců pocítil na vlastní kůži.